استان ها :

محله ها/ مناطق :

تمامی شهرها:

تمامی گروه های مربوطه:

کلیه محله های تهران :

محله ها/ مناطق: مشاغل دسته بندی شده : شهر ، شهرستان : ساعت کار: 10 الی 18 شماره اگهی 960120 نام و نام خانوادگی مدیریت:خانم 0 تلفن همراه:0 تلفن ثابت: 0 آدرس: تماس بگیرید( تهرانپارس و شریعتی )

هاشور ابرو در تهران و تهرانپارس / مرکز کاشت مژه تهران و شرق تهران

تاتو ابرو و هاشور ابرو  با دستگاه میکرو پیگمنتنشن (بدون درد و خونریزی) با لوازم کاملا بهداشتی

میکروپیگمنتیشن ابرو و لب با دستگاه دارای مجوز وزارت بهداشت

پاک کردن تاتوی ابرو مطابق با رنگ پوست شما

بهترین مرکز هاشور ابرو و کاشت مژه

برای مشاهده مراکز میکروپیگمنتیشن در تهران وارد این صفحه شوید .

هاشور ابرو در تهران

این اگهی منقضی میباشد

با معرفی سایت عروس تهران به عنوان معرف شما از تخفیفات ویژه هاشور ابرو توسط خانم شیری  برخوردار شوید

 

هاشور ابرو در تهرانپارس و شرق تهران

هاشور ابرو در تهرانپارس

هاشور ابرو تهران و تهرانپارس

هاشور ابرو تهران

هاشور زن ابرو در تهران

بهترین هاشور زن ابرو در تهران

هاشور ابرو شرق تهران

هاشور ابرو شرق تهران

هاشو زن ابرو در تهران

بهترین هاشور کار ابرو در تهران

هاشور ابرو

بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

هاشور ابرو در شرق تهران و تهرانپارس

هاشور ابرو شرق تهران

اکستنشن مژه تهرانپارس

اکستنشن مژه تهرانپارس

کاشت مژه تهران

کاشت مژه تهران

مرکز کاشت مزه در تهران

کاشت مژه در تهران

مراکز کاشت مژه در تهران

کاشت مژه در شرق تهران

هاشور ابرو

هاشور ابرو – هاشور سه بعدی -هاشور مینیاتوری – هاشور مویی – هاشور خطی – هاشور تیغ ماهی

کاشت مژه و هاشور ابرو

مرکز کاشت مژه و هاشور ابرو در تهران

هاشور سه بعدی -هاشور مینیاتوری هاشور زن ابرو در تهران و هاشور کار ابرو – تخفیف هاشور ابرو تهرانپارس بهترین مرکز هاشور ابرو در تهرانپارس کاشت مژه و هاشور ابرو در تهرانپارس میکرو پیگمنتیشن ابرو لب و چشم در تهران  ,هاشور ابرو غرب تهران, بهترین هاشور ابرو در تهران,هاشور ابرو خوب در تهران,مرکز هاشور ابرو در تهران,مرکز تخصصی هاشور ابرو در تهران اکستنشن مژه و هاشور ابرو تهرانپارس مراکز کاشت مژه در تهران  هاشور مویی – هاشور خطی – هاشور تیغ ماهی کاشت مژه خوب متخصص مژه هاشور ابرو در تهران پاک کردن تاتو همرنگ با پوست شما  اکستنشن مژه تهران هاشور ابرو تهرانپارس قیمت کاشت مژه هزینه کاشت مژه اکستنشن مژه تخفیفات هاشور ابرو  بهترین هاشور زن و هاشور کار ابرو در تهرانپارس

آرایشگاه خوب برای هاشور ابرو در تهران

قیمت هاشور ابرو تهران

بهترین هاشور ابرو تهران

بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

مرکز تخصصی هاشور ابرو در تهران

 

 

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , ,

دسته بندی شده :
تعداد بازدید : نفر34298

25 دیدگاه تا کنون.

 1. شمیم از سعادت آباد
  پاسخ

  سلام خانمی قیمت هاشور هاتون چند و آرایشگاهتون دقیقا کجاست که برای هاشور ابرو و لب بیام ممنون

 2. کار هاشور ابرو کی خوبه؟ هاشور ابرو کی خوب ؟
  پاسخ

  در هاشور، باید اصول اولیه میکروپیگمنتیشن را کاملاً دانست و آن را به نحو احسن انجام داد.کسی که هاشور ابرو انجام می دهد باید طراح قوی ای باشد و ساختار و ویژگی های پوست و اصول طراحی چهره و ترکیب رنگ را به خوبی بداند.ما درابتدا برای مشتری ، ابرو تاتو شده را طراحی و آن را کاملاً قرینه می کنیم .سپس با مشاوره و نظر خود مشتری ابروی طراحی شده را تایید می کنیم.با بی حس کردن کامل ابرو (حدود ۲۰ دقیقه) با قلم ظریف (هندپیس) سبک و آرگونومیک (که دارای صدای کم و لرزش بسیار کم و کاملاً بهداشتی است و توسط مهندسان آلمانی با تکنولوژی پیشرفته و با دقت بسیار قوی ساخته شده است.)آماده کار می شویم.این قلم قابلیت پزشکی دارد.به همین دلیل بعد از هاشور، رشد ابرو چند برابر می شود و به طبیعی بودن کار ما بسیار کمک می کند

 3. میکروپیگمنتیشن یعنی چی
  پاسخ

  میکروپیگمنتیشن یعنی القای ریزدانه‌های رنگی در حد فاصل قسمت رویی (اپیدرم) و زیرین(درم) پوست است. این کار برای رنگین کردن نواحی مورد نظر روی پوست انجام می‌شود.

  امروزه بیشتر خانم‌ها دلشان می‌خواهد همیشه آراسته باشند اما شاید فرصت و حوصله اینکه هر روز دستی به‌صورت ببرند نداشته باشند. شاید به همین دلیل تاتو و بعدها میکروپیگمنتیشن طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 4. حالا چه فرقی بین میکروپیگمنتیشن با تاتو هست ؟
  پاسخ

  میکروپیگمنتیشن با تاتوی سنتی تفاوت‌هایی دارد. اولین تفاوت در دستگاه میکروپیگمنتیشن است. امروزه دستگاه‌هایی برای این کار استفاده می‌شود که ارتباط اجزای ثابت آن با قسمت‌های قابل‌تعویض و یکبار مصرف‌شان قطع شده و اصطلاحا جریان برگشتی به عقب ندارند و تضمینی بر سلامت انجام آن از نظر انتقال نیافتن بیماری از فردی به فرد دیگر است.

  سوزن یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در کیفیت میکروپیگمنتیشن محسوب می گردد. کارتریج دستگاه میکروپیگمنتیشن است که یکبار مصرف است و به جای سوزن‌های یکبار مصرف در دستگاه‌های سنتی تاتو به کار می‌رود که با سیستم بسته‌ای که دارند، تضمین‌کننده عدم‌برگشت خون و انتقال ترشحات از فردی به فرد دیگر است. سوزن کارتریج های استاندارد کاملا تیز بوده و با حداقل تخریب بافت، کاشت رنگدانه ها را به نحو مناسبی انجام میدهند.

 5. آیا رنگ های میکروپیگمنتیشن هم با هم فرقی دارنن .
  پاسخ

  اهمیت نوع و کیفیت رنگ در میکروپیگمنتیشن خیلی موثر است .انتخاب رنگ مناسب برای میکروپیگمنتیشن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورت استفاده از رنگهایی که بر اساس اصول بهداشتی تولید نشده اند، سلامتی افراد با مخاطره جدی مواجه خواهد شد.

  برای اطمینان از عدم وجود حساسیت به رنگ میکروپیگمنتیشن نیز در مواردی آزمون رنگ و حساسیت تقریبا ۷ روز قبل از انجام عمل انجام می شود که نتایج آن نشان می‌دهد رنگدانه باعث واکنش ناخواسته می‌شود یا نه. معمولا برای انجام آن، مقدار کوچکی از رنگدانه یا رنگدانه‌های مورد نظر جداگانه به پوست وارد می‌شود.

 6. خدمات قابل ارایه در این مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن به شرح ذیل است:
  پاسخ

  ۱-اصلاح شکل ابروها و قرینه سازی با تکنیک های هاشور ابرو،سایه ابرو و……

  ۲-خط چشم دایمی و خط مژه برای تقویت مژه های کم پشت از طریق هاشور مژه

  ۳-اصلاح فرم لبها،برجسته سازی و بزرگ کردن لبها،بهبود خط لب پس از ضربه یا جراحی،متعادل سازی لب شکری ها

  ۴-پاک کردن تاتو های قدیمی

  ۵- تغییر رنگ تاتو های آبی و مشکی و قرمز به رنگهای قهوه ای روشن

  ۶-از بین بردن جای بخیه روی پوست

  ۷-از بین بردن لک ،ماه گرفتگی و خال های روی پوست زیر نظر پزشک

  ۸-از بین بردن جای شکستگی داخل ابرو و سر با تکنیک هاشور

  ۹-از بین بردن حلقه های سیاه دور چشم و لب و هماهنگ سازی با رنگ پوست صورت

 7. هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن
  پاسخ

  با تکنیک میکروپیگمنتیشن می‌توانیم تاتو ابرو انجام دهیم و شکل ابروها را مو به مو در موارد کم‌پشتی بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کنیم. حتی با تاتو ابرو می‌توان با بالا بردن ناحیه خارجی ابرو، شکل دادن به ابرو یا باز کردن ابرو، چهره را زیباتر و جوان‌تر کرد. در صورت وجود نداشتن تناسب بین دو ابرو هم امکان یکنواخت کردن آنها با میکروپیگمنتیشن وجود دارد. اصلاح رنگ و شکل ابروها هم با این روش انجام می‌شود.

 8. تکنینک هاشور ابرو
  پاسخ

  هاشورابرو یک تکنیک است که هم توسط دستگاههای تاتو سنتی و هم دستگاههای میکروپیگمنتین قابل اجرا است. دستگاههای تاتوی سنتی برای بدن طراحی شده اند و در نتیجه سوزنها دارای ضخامت بیشتری برای نفوذ در بدن هستند و این دستگاههای برای صورت نیز مورد استفاده قرار می گیرند ولی به دلیل ساختار دستگاه، امکان اجرای کار بسیار ظریف با دستگاه ممکن نیست، با این دستگاه می توان از دو تکنیک سایه و هاشور استفاده کرد، که معمولا هاشورهایی که با دستگاههای تاتوی سنتی اجرا می شود به دلیل ضخامت سوزن ها، خیلی ظریف و باریک نمی شود. عمق کاشت رنگ در این دستگاهها نیز زیاد است یعنی رنگها در عمق پوست و یا حتی گاهی نزدیک گوشت کار می شود و این موجب می شود ماندگاری رنگها بسیار بالا برود، ولی از طرفی تغییر رنگ و از بین بردن این تاتوهای سنتی بسیار مشکل بوده و حتی گاهی غیر ممکن است.

 9. ماندگاری هاشور ابرو انجام شده با میکروپیگمنتیشن
  پاسخ

  دستگاههای میکروپیگمنتیشن برای صورت طراحی شده اند، در نتیجه سوزنها ظریفتر طراحی شده اند و عمق کاشت در این دستگاهها نسبت به دستگاههای تاتوی سنتی کمتر است، یعنی رنگ در عمق کمتری از پوست کاشته می شود و چون کار بر روی صورت انجام می شود سعی شده است که رنگها ماندگاری زیادی نداشته باشند که اگر کسی بخواهد مدل و رنگ پیگمنت خود را تغییر دهد و یا حتی پاک کند بتواند این کار را با خود دستگاه انجام دهد و عوارض پاک کردن تاتوهای سنتی را نداشته باشد ، در دستگاههای میکروپیگمنتیشن نیز امکان اجرای دو تکنیک سایه و هاشور وجود دارد ولی هاشورهایی که توسط این دستگاهها زده می شوند به دلیل تنوع و ظرافت سوزنها، بسیار طبیعی می شوند و گاه تشخیص موی خود فرد با هاشور غیر ممکن است. البته بحث ماندگاری رنگها در روش میکروپیگمنتیشن به عواملی مانند جنس پوست، سن افراد، تیرگی یا روشنی رنگ و … بستگی دارند. به عنوان مثال در پوست های چرب ماندگاری رنگ کمتر از پوست های خشک می باشد و رنگ در پوست افراد مسن تر بهتر از افراد جوانتر باقی می ماند، و به طور کلی رنگهای تیره نسبت به رنگهای روشن ماندگاری بهتری دارند.
  مرکز هاشور ابرو تخصصی و میکروپیگمنتیشن در تهران

 10. هاشور ابرو دائم چیست؟
  پاسخ

  انجام دادن میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو به سختی تلفظش نیست ,روشی هست , مبتنی بر اصول علمی وو پزشکی با استفاده از دستگاه‌های استاندارد و وسایل های یک بار مصرف استریل شده که به کاربر (پیگمنتر)(هاشور زن) این امکان را می‌دهد که بنا به تقاضای مشتری، نسبت به ارائه یک آرایش ددائمی ایمن اقدام کند؛ این کار فرآیند کاشت رنگدانه‌های زیست سازگار در عمق مشخصی از لایه پوست، با حداقل آسیب به بافت های پوستی هست, این تکنیک علاوه بر کاربردهای ززیبایی در حوزه پزشکی نیز کاربرد وسیعی دارد.

 11. هاشور زدن ابرو چیست ؟
  پاسخ

  ۱-بهبود ظاهر پلک‌ها، اضافه کردن یاحتی , جایگزین کردن ابروها، بهبود خط لب، خط چشم دائمی، تقویت مژه برای مژه‌های کم پشت، قرینه‌سازی ابروها، ،,مخفی کردن قسمت‌های بی‌مو ابرو,و هم چنین و آرایش چشم برای افرادی که به مواد آرایشی آلرژی دارند از مواردی است که می‌توان ازهاشور زدن ابرو در قسمت کم پشت ابرو کمک گرفت.هاشور ابرو بهترین روش برای کسانی هست که از کم مویی در ابرو در رنج هستند.

 12. تاتوی موقت هاشور ابرو
  پاسخ

  بعد از مدتی رنگ تاتو تغییر می‌کندد و قرمز یا زرد می‌شود, یا حتی اینکه محو و بی‌رنگ می‌شودد و ظاهری بسیار زشتی پیدا می‌کند. گاهی مواقع نیز به اقتضای سن،هاشور می‌کنیم، اما با بالا رفتن سن، طرز فکر ما عوض می‌شود و دیگر دوست نداریم نقش‌های تاتو روی پوست ما باشد. برای این که دچار این مشکلات نشویم می‌توان از هاشور ابرو یا تاتوی موقت با حنا روی پوست استفاده کنیم که چندین روز باقی می‌ماند و ظاهر زیبایی هم دارد.ترمیم ابرو با هاشور میتوان انجام داد.

 13. کمرنگ شدن هاشور ابرو
  پاسخ

  اگر هاشور را با دستگاه میکروپیگمنتیشن زده باشید باید برای ترمیم دو هفته بعد بروید پیش پیگمنتر خودتون و اگر ترمیم نکنید بخش زیادی از هاشور ابرو از بین می رود .
  همچنین اگر قسمتهای هاشور خورده را چرب نکنید باز مقدار زیادی از هاشور می ریزد.در کل بعد از اینکه زخمها خوب شوند نتیجه بسیار متفاوتی را خواهید دید.

  • کمرنگ شدن رنگ هاشور ابرو
   پاسخ

   شادونه : من دو هفته پیش هاشور کردم.اول راضی نبودم بعد که کمرنگ شد خیلی بهتر شد.

 14. نظر مراجع درباره هاشور ابرو
  پاسخ

  استفتاء از مقام معظم رهبری
  سوال؛ بعضی از قسمت های بدنم خالکوبی شده است. گفته می شود که غسل یا وضو و نمازم باطل هستند و نمازی از من پذیرفته نمی شود. امیدوارم مرا در این باره راهنمایی فرمایید.
  پاسخ؛ اگر خالکوبی مجرد رنگ باشد یا در زیر پوست بوده و بر ظاهر پوست چیزی که مانع از رسیدن آب بر آن شود وجود نداشته باشد، وضو و غسل و نماز صحیح است.

 15. حکم شرعی میکروپیگمنتیشن
  پاسخ

  نظریه مراجع تقلید درخصوص آرایش دائم بدون اشکال اعلام کرده اندو همچنین طبق بررسی های علمی و تخصصی در حوزه های علوم پزشکی توسط متخصصین پوست و همچنین جراحان پلاستیک ، ایشان نیز انجام روش میکروپیگمنتیشن را به عنوان یکی از درمانهای انتخابی و قابل یقین اعلام نمودند.-اگر مانع رسیدن آب به محل وضو یا غسل باشد، باید آن را برطرف کرد مگر این که تاتو زیر پوست باشد که در این صورت اشکال ندارد.

 16. هاشور ابرو نیلوفر
  پاسخ

  هاشور ابرو نیلوفر از تاریخ نود و ۵ دو ۲ به آدرس تهران میرداماد میدان محسنی خیابن … کوچه .. انتقال یافت . خنومهایی که میخواهند هاشور ابرو انجام دهند با شماره تلفن ۰۹۱۹۲ ما تماس بگیرند .

 17. هاشور ابرو چه رنگی خوبه
  پاسخ

  هاشور ابرو رنگ های تیره مختلفی دارد اکثر رنگ هایی که با رنگ ابرو های شما یککی باشند خوبه . رنگ های دیگر ابرو های شما را دو رنگ میکند و هاشور ابرو مشخص میشود . در صورتی که رنگ دیگری گذاشتید باید همیشه ابرو هاتون رو رنگ کنید

 18. بهترین رنگ برای هاشور ابرو
  پاسخ

  بعضی از کراجعه کننده گان به آرایشگاه ما خواستا هاشور ابرو به رنگ زیتونی هستند . خدمت این خانومهای محترم میتوان گفت که هاشور ابرو باید با رنگ موهای ابرو های شما یکی باشد اگر همیشه میخواهید ابروهایتان رنگ کرده باشد میتوانید رنگ هاشور را همرنگ ابرو تان انتخاب کنید و گرنه ابروهایتان دورنگ میشود جلوه خوبی ندارد .

 19. هاشور ابرو نیاز به ترمیم دارد
  پاسخ

  بله هاشور ابرو بعد دو یا سه هفته بعد احتیاج به ترمیم دارد چون در جلسه اول رنگ ها روی پوست نقریبا پخش میشود و و پستتان که به خاطر عمل میکرو ملتهب و قرمز رنگ شده است . بعد دو سه هفته ابروها رنگ اصلی را تقریبا به خودشان گرفته اند و بعضی قسمتهای ابرو که رنگ کمتری تزریق شده است از دیدگان پیگمنتتریست رد شده است باید ترمیم شود تا زیبایی ابروهایتان بیشتر جلوه کند .

 20. هاشور ابرو چطوریه؟
  پاسخ

  هاشور ابرو به وسیله دستگاه دیجتالی به نام میکروپیگمنتیشن و بوسیله پنس مخصوص این دستگاه رنگ دانه های معدنی با کارتریج یا سوزنی که به پنس دستگاه وصل است به لایه درم پوست تزریق میشود و طرز کاشت این رنگ دانه ها به طرحی و مدل و نوع کاری که میخواهید متفاوت است . مثلا هاشور مویی یا کرکی – سایه هاشور ابرو …. فرق میکند . این روش ایمن ترین روش آرایش دائم ابرو و صورت میباشد

 21. ناشناس
  پاسخ

  با سلام من هاشور ابرو زدم كه راضي نيستم ميشه پاكش كر؟ البته پيش شما اينكارو نكردم

  • aroos-tehran-2
   پاسخ

   با سلام.
   لطفا با اگهی دهنده تماس بگیرید

 22. سمانه یعقوبی
  پاسخ

  سلام ببخشیدمن ادرس وشماره تلفن شمارومیخاسم وابروهام تاتوهست میخام پاک کنم وهاشورکنم قیمتش روهم لطف کنیدبگیدممنون میشم

ارسال دیدگاه


بعضی از لینکهای زیر حاوی اطلاعات مفید نمیباشند برای استفاده بیشتر از سایت از لینکهای کناری سایت استفاده نمایید

صفحه اصلی
 • سالن های ارایش در کرج

  عروس